Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/10/2018.

Mechanik maszyn

Łódź, łódzkie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Numer ref. MMA/050/ASZ

Zadania:

  • Utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń technicznych znajdujących się w zakładzie
  • Wykonywanie prewencyjnych przeglądów maszyn i urządzeń oraz ich bieżąca konserwacja
  • Nadzór nad wyposażeniem i funkcjonowaniem warsztatu mechanicznego
  • Wdrażanie rozwiązań usprawniających prace maszyn
  • Doskonalenie stanowisk pracy pod katem BHP i zwiększania produktywności
  • Aktywne uczestnictwo w programach Lean Manufacturing /stosowanie narzędzi: 5S, Kaizen, Kanban, SMED, TPM, Just-In-Time, Six Sigma i innych

Oferujemy:

  • Atrakcyjną pracę w międzynarodowym koncernie
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Dostęp do najnowszej wiedzy oraz korporacyjnych narzędzi i możliwość natychmiastowego wykorzystywania tej wiedzy w praktyce
  • Profesjonalny system szkoleń i możliwość rozwoju

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze lub średnie o profilu technicznym (technik mechanik)
  • Doświadczenie w przemyśle na stanowisku związanym z konserwacją i naprawą maszyn i urządzeń, min. 2 lata
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Znajomość układów hydrauliki siłowej, pneumatyki
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji