Mechanik maszyn w przemyśle spożywczym

Get Job Sp. z.o.o.

Holandia, Zelandia, zagranica

Od: Get Job Sp. z.o.o.
Miejsce pracy: Holandia, Zelandia

Agencja Pracy Tymczasowej działająca na terenie Polski i Holandii na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej i długoterminowej

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy:

Holandia – Zeeland

Stawka:

2500-3000 euro brutto

Opis stanowiska:

Naprawa i konserwacja urządzeń i instalacji produkcyjnych. Nadzór nad nowym pracownikami działu technicznego.

Wymagania:

- Wykształcenie średnie - techniczne

- Kilkuletnie doświadczenia na podobnym stanowisku,

- Doświadczenie w zakresie elektryki i elektroniki

- Wszelkie certyfikaty mile widziane

- Kreatywności oraz umiejętności szybkiego podejmowania decyzji

- Znajomości języka holenderskiego lub angielskiego

- Własne zakwaterowanie

- Własne auto będzie dużym atutem

Oferujemy:

- Zatrudnienie bezpośrednio u kontrahenta - kontrakt holenderski

- Praca w pełnym wymiarze godzin

- Przyjemna atmosfera pracy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.