Mechanik maszyn - utrzymanie ruchu

FallWork Sp. z o.o.

Puszczykowo, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Puszczykowo

Profil firmy: produkcja, branża FMCG

Zakres obowiązków:
- nadzór nad utrzymaniem sprawności maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym
- zapewnienie ciągłości ruchu na produkcji, usuwanie awarii
- serwisowanie, przeglądy i konserwacja maszyn
- dbanie o prawidłowość dokumentacji technicznej przeglądów i maszyn

Wymagania:
- min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość branży FMCG, mile widziana branża spożywcza
- sprawna obsługa programów magazynowych, sprzedażowych oraz pakietu MS Office
- posługiwanie się językiem angielskim na poziomie min. B2
- umiejętność analitycznego myślenia i organizacji pracy własnej
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- pracę w rozwijającym się przedsiębiorstwie
- stabilne zatrudnienie bezpośrednio w firmie
- umowę o pracę na pełen etat
- miłą atmosferę w młodym i ambitnym zespole

Oferta pracy stałej.

Jeżeli powyższe stanowisko jest dla Ciebie - nie zwlekaj i aplikuj!
Jeśli uznasz, że możesz komuś ofertę polecić - przekaż informację dalej.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 1182 ze zm.).”