Mechanik maszyn rolniczych (Belgia)

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Od: IMPACT Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Belgia

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy zajmującej się sprzedażą i serwisem maszyn rolniczych, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Obowiązki:

  • Naprawa i serwis maszyn rolniczych takich jak: traktory, przyczepy, kombajny,pługi, ciągniki, spycharki(Claas, Ferguson, Schäffer ,Genie, Terex)
  • Naprawy pod względem mechanicznym, elektrycznym, pneumatycznym oraz hydraulicznym(wymiana cylindrów, naprawa skrzyni biegów, wymiana pasków, olejów,montaż, demontaż silnika, uszkodzonych części silnika, naprawa pomp hydraulicznych, wymiana osi)
  • Diagnostyka maszyn na podstawie rysunku technicznego

Wymagania:

  • Kilka lat doświadczenie w naprawie maszyn rolniczych
  • Wykształcenie techniczne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Doświadczenie w spawaniu MIG/MAG
  • Mile widziane – prawo jazdy kat. C/E

Oferujemy:

  • W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
  • 16-17 Euro brutto + nadgodziny
  • W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, nielimitowany internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień
  • Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
  • Premię na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
  • Dodatek wakacyjny w wysokości – 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
  • Zasiłek rodzinny na każde dziecko
  • Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
  • Opiekę naszych wielojęzycznych koordynatorów

Certyfikat KRAZ 275

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.