Mechanik maszyn produkcyjnych - Pabianice

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zduńska Wola, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Zduńska Wola

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji według harmonogramu pod kątem mechanicznym,
  • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn,
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn,
  • Raportowanie o przeglądach, konserwacjach oraz naprawach (m.in. dokonywanie zapisów w książkach maszyn),
  • Obsługa ogólnego parku maszynowego.

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie kierunkowe - mechanika,
  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku,
  • Ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn,
  • Posługiwanie się rysunkiem technicznym,
  • Umiejętność obsługi, tokarki będzie dodatkowym atutem,
  • Predyspozycje do pracy w zespole,
  • Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów.
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym (2 zmiany, 3 zmiany lub 4 brygady)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z Naszym Klientem
  • Możliwość pracy w systemie 2 zmianowym, 3 zmianowym lub 4-brygadowym
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia + dodatki
  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • Możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień,
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Liczne benefity m.in. karta Benefit System, opieka medyczna, dodatki świąteczne, liczne wewnętrzne systemy motywowania i nagradzania

Numer referencyjny: DS/06/2021/LDZ/MM
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.