Mechanik Kamperów, Karawanów, Przyczep Kempingowych praca w Norwegii

Work Supply

Norwegia, zagranica

Work Supply
Work Supply
Work Supply AS
Jesteśmy firmą rodzinną z 11 letnim doświadczeniem, która zatrudnia ponad 100 specjalistów w autoryzowanych serwisach samochodowych na terenie Norwegii. Świadczymy usługi dla partnerów skupiających światowe marki z branży motoryzacyjnej.

Kandydat wybierający naszą firmę otrzymuje legalną pracę oraz kompleksowe wsparcie umożliwiające rozpoczęcie kariery w Norwegii. Wiemy jak ważny jest dobry start, dlatego nasi pracownicy są otoczeni specjalną opieką. Pomagamy w sprawach urzędowych oraz dbamy o kwestie związane z organizacją mieszkania. Dokładamy starań aby zapewnić dobrą atmosferę sprzyjającą rozpoczęciu kariery zawodowej.

Miejsce pracy: Norwegia

Start pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Norwegia, dużo lokalizacji

Główne obowiązki:
Naprawy mechaniczne
Ogólny serwis i konserwacja
Podstawowa diagnostyka komputerowa i naprawy elektryczne
Montaż sprzętu i akcesoriów (anteny telewizyjne, stojaki rowerowe itp.)
Napraw i wymiana uszkodzonych części karoserii

Pracownika, którego szukamy:
Przyjazny, zorientowany na klienta
Niezawodny z dobrą etyką pracy
Zorientowany na rozwiązania
Dokładny, z dbałością o szczegóły
Niezależny, o wysokim poziomie wydajności
Zorganizowany na stanowisku pracy
Znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Wymagamy:
ważne prawo jazdy: B.
dyplom jako mechanik samochodowy, trzepacz płyt, stolarz / stolarz, elektryk, mechanik przemysłowy lub równoważny
dobre umiejętności techniczne i praktyczne oraz znajomość zagadnień mechanicznych, elektrycznych i praktycznych
potrafi dobrze pracować w zespole i / lub samodzielnie
koncentruje się na wydajności i jakości

Oferujemy:
Stałe zatrudnienie, umowa o pracę (norweska)
Norweskie wynagrodzenie i świadczenia
37,5 godzin tygodniowo + nadgodziny
Pomoc mieszkaniowa - Bez czynszu do pierwszej wypłaty
rejestracja podatkowa, ubezpieczenie wypadkowe
Poufność - nigdy nie kontaktujemy się z Twoim obecnym pracodawcą

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Work Supply