Opis stanowiska pracy

Podstawowy zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie bieżących napraw, konserwacji i zapewnienie ciągłości dostępności form wtryskowych
  • Wykonywanie prac przewidzianych w instrukcjach przeglądów i konserwacji form wtryskowych
  • Kontrola i naprawa instalacji grzewczej formy
  • Montaż i ustawianie form wtryskowych
  • Współpraca z działami produkcyjnymi, Działem Ciągłego Doskonalenia i Działem Projektów
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP, przeciwpożarowych oraz procedur obowiązujących w firmie

Wymagania

  • Znajomość budowy form wtryskowych i ich działania oraz doświadczenie w ich serwisowaniu
  • Wykształcenie zawodowe / techniczne
  • Doświadczenie w zakresie szeroko pojętej mechaniki
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie mechanicznym
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego 2D
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność obsługi maszyn do obróbki skrawaniem - Mile widziane
  • Ukończony kurs na obsługę suwnic

Mile widziane osoby które chcą się nauczyć zawodu.

Zainteresowanym kandydatom oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowę na pełny etat
  • Profesjonalne przeszkolenie i wdrożenie do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • Posiłek dla każdego pracownika
  • Ubezpieczenie grupowe w tym opieka medyczna

Prezentacja firmy

Kwang Duck A&T Co. Ltd. jest znanym na całym świecie liderem produkcji c... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Automatyka