MB Poznań Sp. z o.o.
Mercedes-Benz Poznań
zatrudni osobę na stanowisko:

Mechanik / Elektromechanik

Miejsce pracy: Komorniki, k. Poznania, Swarzędz-Jasin

Opis stanowiska:

  • naprawy, przeglądy, diagnostyka samochodów dostawczych i ciężarowych, ciągników siodłowych, naczep i przyczep;

Oferujemy:

  • stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w ugruntowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • pracę w miłej atmosferze w ambitnym i wspierającym się zespole;
  • zdobywanie specjalistycznych kwalifikacji dzięki cyklicznym szkoleniom;
  • motywacyjny system wynagrodzeń;

Wymagania:

  • mile widziany absolwent szkoły samochodowej kierunek elektromechanika;
  • duża motywacja w realizacji założonych celów i zadań;
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • otwartość na nowe pomysły;
  • dokładność i uczciwość;
  • prawo jazdy;
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.