Mechanik/elektromechanik

Tyluś Transport

98-113 Buczek, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma TYLUŚ Transport specjalizująca się w transporcie drogowym kontenerów morskich poszukuje mechanika/elektromechanika do obsługi pojazdów ciężarowych.

Zadania:
- praca w systemie jednozmianowym 8:00 - 16:00
- serwis ciągników siodłowych: przeglądy, wulkanizacja, układ hamulcowy, napędowy
- diagnostyka komputerowa przy użyciu programu Jaltest (zapewniamy szkolenie)
- serwis klimatyzacji samochodowej

Oferujemy:
- 6000 zł brutto
- pracę w zgranym zespole
- regularne szkolenia z programu diagnostycznego Jaltest
- ubezpieczenie grupowe

Wymagania

- wykształcenie techniczne/zawodowe
- 3 letnie doświadczenie na stanowisku mechanik/elektromechanik
- prawo jazdy kat B.
- znajomość programu Jaltest będzie mile widziana

Prezentacja firmy

Firma \"T Y L U Ś -t r a n s p o r t \" z siedzibą w miejscowości... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
5 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
kwartalnie
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna