ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mechanik – Automatyk utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Wejherowo, Reda, Rumia, Puck, Gdynia, Gdańsk, Sopot

Miejsce pracy: Puck

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Praca w nowoczesnej firmie o wysokich standardach i ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane specjalności: elektryk, automatyk, mechanik)
  • Aktualne uprawnienia energetyczne SEP
  • Umiejętność organizowania pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zadania:

  • Utrzymywanie maszyn i urządzeń na terenie zakładu
  • Analiza przyczyn awarii, podejmowanie działań prewencyjnych, proponowanie ulepszeń
  • Przeprowadzenie terminowych przeglądów i konserwacji
  • Ustawianie maszyn w procesie produkcyjnym
  • Udział w instalacji i uruchomieniach nowych linii technologicznych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy