Mechanik autobusów / autokarów - Amsterdam

Orange Jobs B.V.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Masz doświadczenie jako mechanik samochodowy/autobusowy i szukasz stabilnej pracy z dobrym wynagrodzeniem? Znasz się na silnikach diesel i napędach elektrycznych i chcesz pracować w jednym z największych przedsiębiorstw transportu publicznego w Holandii? Mamy dla ciebie świetną ofertę.

Odpowiedz na to stanowisko jeśli jesteś tym, którego szukamy. Możesz rozpocząć pracę jako mechanik autobusów/autokarów już w przyszłym tygodniu! Mamy dla Ciebie samochód służbowy i jednoosobowy pokój blisko miejsca pracy. Przez dłuższy czas będziesz pracować w zgranym zespole w profesjonalnej firmie.

Naszym klientem jest firma zapewniająca transport publiczny w Amsterdamie i okolicach. Zatrudnia ponad 5000 pracowników o różnym pochodzeniu – wierzą że zróżnicowany zespół podejmuje lepsze decyzje. Planują w niedalekiej przyszłości przejść całkowicie na autobusy elektryczne. W związku z prężnym rozwojem firmy poszukują pracowników na stanowisko mechanik autokarów.

Obowiązki:

  • diagnostyka techniczna
  • prace naprawcze i konserwacyjne (mechaniczne, elektryczne i silnikowe)
  • okresowe przeglądy autobusów
  • serwis i naprawa

Oferujemy:

  • €2000 - €3000 netto miesięcznie przy 36 godzinach pracy (€450 - €700 tygodniowo po odliczeniu kosztów zakwaterowania, ubezpieczenia i podatków)
  • Stała praca, 36 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • 25 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
  • Pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym
  • Samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży
  • Rekompensata kosztów podróży z zagranicy
  • Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać
  • Wypłata wynagrodzenia co tydzień
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

Wymagania

  • Masz doświadczenie jako mechanik samochodowy (najlepiej mechanik autobusów), lub jako mechanik pojazdów użytkowych w innej firmie transportu publicznego
  • Posiadasz doświadczenie z silnikami diesel (znajomość elektrycznych będzie plusem)
  • Znasz diagnostyczne systemy/programy komputerowe
  • Dobrze komunikujesz się w języku angielskim
  • Jesteś gotowy na podjęcie pracy na długi okres czasu
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B, mile widziane również C i D
  • Posiadanie własnego samochodu będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

OrangeJobs to holenderska agencja pracy działająca z powodzeniem na hole... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis