Mechanical Engineer - rekrutacja online

HRK S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.
Mechanical EngineerMiejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • Dostarczenie specyfikacji projektu mechanicznego i rysunków technicznych.
  • Zapewnienie wsparcia w obszarze projektowania mechanicznego w innych obszarach, takich jak sprzedaż, rozwiązywanie problemów, tworzenie produktów.
  • Komunikacja z zespołem ds. zamówień w sprawie statusu i zmian w projekcie.
  • Przestrzeganie stosowania rozwiązań wielokrotnego użytku, listy standardowych komponentów i procesów, aby zapewnić produktywność..
  • Wkład w doskonalenie lub rozwój procesów, szablonów i narzędzi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechanika i budowa maszyn).
  • Umiejętność pracy w zespole·otwartość na poszerzanie wiedzy i nabywanie umiejętności.
  • Umiejętność pracy w środowisku CAD, Inventor, Autocad.
  • Znajomość zasad tworzenia dokumentacji technicznej.
  • Terminowość, rzetelność, dokładność.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym.

Oferujemy:

  • Szereg ekscytujących wyzwań z wieloma możliwościami rozwoju i szkoleń w prawdziwie globalnym środowisku.
  • Kultura, która zapoczątkowuje ducha innowacji, w której nasi eksperci branżowi osiągają widoczne rezultaty.
  • Rynkowe wynagrodzenie i świadczenia z elastyczną organizacją pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.