Material Planner

Michael Page

Zawiercie, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla międzynarodowej, zwiększającej produkcję firmy z branży Home Security poszukuję planistów materiałowych.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

- Nadzorowanie zamówień do zewnętrznych dostawców;
- Praca w systemie MRP w celu zapewnienia dostępności materiałów oraz przypisanych komponentów;
- Analizowanie zapasów w celu eliminowania nadmiernych stanów zapasów lub zwiększenie wskaźnika rotacji;
- Proponowanie i wdrażanie procedur gwarantujących płynność operacji produkcyjnych i zgodność stanów zapasów w systemie z rzeczywistości;
- Aktywne zarządzanie dostawcami i nadzorowanie wskaźników opisujących ich działanie;
- Rozwiązywanie/monitorowanie problemów z dostawami;
- Codzienna współpracy z zespołami logistyki, jakości, zakupów, produkcji i inżynierii;

Profil kandydata

- Wykształcenie wyższe (techniczne / logistyka i pokrewne) lub 5 lat doświadczenia w obszarze logistyki/ zakupów;
- Doświadczenie pracy w środowisku produkcyjnym;
- Umiejętność zwięzłej i jasnej komunikacji w mowie i piśmie z uwzględnieniem różnic kulturowych;
- Znajomość systemów MRP/ERP;
- Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Access & Outlook).

Oferujemy

- Szereg dodatków w pakiecie socjalnym;

- Bonus za zrealizowane plany;

- Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Zawiercie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page