JSW LOGISTICS SP. Z O.O.
JSW LOGISTICS SP. Z O.O. JSW LOGISTICS SP. Z O.O. JSW LOGISTICS SP. Z O.O.
JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
poszukuje osób na stanowisko:

Maszynista

Miejsce pracy: Poznań

Numer referencyjny: JSWL - M

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłową obsługę pojazdu trakcyjnego podczas wykonywania pracy pociągowej na terenie RP zgodnie z obowiązującymi przepisami kolejowymi, sprawne i bezpieczne wykonywanie czynności na danym stanowisku gwarantujące bezpieczeństwo ruchu kolejowego.

Miejsce pracy:BOCZNICE KOPALNIANE OBSŁUGIWANE PRZEZ JSW LOGISTICS SP. Z O.O. : KWK BUDRYK, RUCH KNURÓW, KNURÓW SZCZYGŁOWICE ORAZ BOCZNICE KOKSOWNICZE OBSŁUGIWANE PRZEZ JSW LOGISTICS SP. Z O.O. : KOKSOWNIA PRZYJAŹŃ, KOKSOWNIA VICTORIA.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe,
  • Odpis Świadectwa Maszynisty,
  • Bardzo dobry stan zdrowia wymagany do wykonywania czynności na danym stanowisku,
  • Aktualne badania okresowe,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku maszynisty pojazdów trakcyjnych,
  • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu czynności,
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia do wykonywania pracy na stanowisku rewident taboru, ustawiacz, manewrowy.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".