MASZYNISTA POMP WODOCIĄGOWYCH -ELEKTRYK (NR 2460)

PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SP. Z O. O.

Balin, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/23/2460

Obowiązki:

Do podstawowych obowiązków pracownika należeć będzie:
- obsługa urządzeń działu i utrzymanie właściwych parametrów technicznych i technologicznych,
- kontrola oraz prowadzenie planowanych i bieżących prac przy utrzymaniu w ruchu urządzeń i instalacji,
- przeprowadzanie czynności konserwacyjnych maszyn, urządzeń i instalacji zgodnie z instrukcjami i dokumentacją techniczną.

Oferujemy:
- umowa zawarta na czas określony 1 rok z możliwością przedłużenia okresu
zatrudnienia;
- płaca zasadnicza: 4.242,00 zł plus premie i dodatki na zasadach
i warunkach określonych w przepisach zakładowego układu zbiorowego pracy
- system i rozkład czasu pracy: trzy zmiany
- płaca ustalona indywidualnie na etapie rozmowy o pracę
- lokalizacja miejsca pracy: Ujęcie Wody Trzaski, gm. Inowrocław/ Przepompownia i Ujęcie Wody Balin, gm. Inowrocław
- możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Kandydaci powinni spełniać następujące wymagania: - poziom wykształcenia: minimum zawodowe - kierunek/specjalność: elektryk lub pokrewne (elektromonter, elektromechanik);- doświadczenie zawodowe: minimum 2 lata w zawodzie - uprawnienia: do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji (E) do1kV oraz powyżej 1kV; - brak przeciwskazań do wykonywania prac na wysokościach; - orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych (kontakt z wodą pitną);- umiejętność pracy w zespole;- dyspozycyjność, - miejsce zamieszkania: Inowrocław i okolice, gwarantujące szybkie podjęcie pracy w sytuacjach awaryjnych. Dodatkowe atuty w doświadczeniu zawodowym:- obsługa urządzeń elektroenergetycznych, rozdzielni NN i WN, agregatów prądotwórczych, znajomość podstaw automatyki; - uprawnienia gazowe i cieplne;- uprawnienia do obsługi piły mechanicznej

Miejsce pracy: 88-100 Balin, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., ul. Ks. B. Jaśkowskiego 14, 88-100 Inowrocław lub złożenie aplikacji osobiście w Sekretariacie Spółki (adres j.w.) lub na adres e-mail: kadry@pwikino.plTermin składania ofert do dnia 31.12.2023r. wraz z oświadczeniem dotyczącym wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych- druk do pobrania na stronie PWiK Sp. z o.o. Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy