Master Data Specialist

Opole, opolskie

HAYS Manufacturing

Opis stanowiska pracy

Opole
NR REF.: 1121430

Dla jednego z naszych klientów międzynarodowej firmy z branży chemii gospodarczej i kosmetyków, zlokalizowanej w okolicach Opola, poszukujemy osoby na stanowisko Junior Master Data Specialist

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Tworzenie i utrzymywanie poprawności danych w systemie SAP,
  • Przygotowanie standardowych procedur operacyjnych,
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej z zakresu surowców i komponentów,
  • Ścisłą współpracę z dostawcami surowców i komponentów oraz weryfikację dokumentów otrzymanych od dostawców,
  • Przygotowanie tygodniowych i miesięcznych raportów zgodnie z ustalonymi wskaźnikami,
  • Wsparcie merytoryczne w kwestiach dotyczących spełnienia wymogów prawnych w zakresie bezpieczeństwa produktów,

Idealny kandydat na to stanowisko musi posiadać:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki chemia, chemia organiczna, kosmetologia, farmacja,
  • Znajomość systemu SAP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2,
  • Znajomość substancji chemicznych i surowców,
  • Dobrą znajomość przepisów prawnych dotyczących chemikaliów i produktów,
  • Zrozumienie procesu akceptacji surowców, rozwoju formulacji, zarządzania specyfikacjami, wprowadzania nowych surowców na rynek oraz procesu produkcji,
  • Przestrzegania procedur,
  • Nastawienie na realizację procesów
  • Dobre umiejętności komunikacyjne oraz decyzyjne (przekazywania złożonych treści technologicznych i prawnych w zrozumiały sposób)
  • Umiejętność pracy w zespole,

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do kwalifikacji,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej,

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria