Opis stanowiska pracy

Hotel Stok w Wiśle zatrudni na stanowisku :

Masażysta w Spa

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu kosmetologii lub fizjoterapii
  • Umiejętność wykonywania zabiegów SPA
  • Dobra znajomość preparatów kosmetycznych oraz urządzeń kosmetycznych
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność, otwartość,
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Wykazywanie postawy otwartej na klienta.

Oferujemy:

  • Prace w znanym i profesjonalnym gabinecie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną i twórczą atmosferę w pracy, w dynamicznym zespole
  • Dużą samodzielność działania
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwości dodatkowego kształcenia w postaci odbywania kursów branżowych

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: mailem lub telefonicznie

Osoba do kontaktu: Weronika Matula

Telefon: 033 856 41 00

Email: w.matula@hotelstok.pl

Prezentacja firmy

Firma posiada 3 obiekty noclegowe:<br/>Hotel Stok w Wiśle<br/>Hot... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Obsługa klienta, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna