Orienta Polska Sp. z o.o.

Marketing Manager

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Marketing Manager

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i wdrażanie strategii marketingowej,
  • Planowanie i zarządzanie budżetem marketingowym,
  • Zarządzanie zespołem kilkuosobowym,
  • Opracowywanie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej dla poszczególnych marek własnych,
  • Wdrażanie i rozwój działań reklamowych i public relations,
  • Nadzór i realizacja kampanii marketingowych, w tym również TV (wybór odpowiednich kanałów, planowanie i synchronizacja działań w czasie, zakup mediów, realizacja spotów reklamowych, nadzór nad spójnością działań),
  • Odpowiedzialność za całość działań marketingowo-promocyjnych oraz merchandisingowych dla Klienta sieciowego w Polsce i na rynkach zagranicznych,
  • Organizowanie i nadzorowanie badań rynkowych nowych produktów i usług
  • Współtworzenie wydarzeń eventowych,
  • Współpraca z innymi działami Spółki w zakresie przygotowania produktu do wprowadzania na rynek.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w dziedzinie zarządzania marketingiem, budowaniem marki,
  • Doświadczenie w zarządzania zespołem,
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z tworzeniem i wdrażaniem strategii
  • marketingowej i wspierającej sprzedaż,
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta - B2B lub UoP,
  • Możliwość realnego wpływu na kierunek rozwoju firmy,
  • Stały rozwój własnych kompetencji oraz możliwość realizacji nieszablonowych pomysłów,
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania,
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, dostęp do samochodu służbowego),
  • Benefity pozapłacowe -  dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie, zniżki na firmowe produkty i usługi.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.