Marketing Manager

North Coast S.A.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Lider w zakresie dystrybucji wysokogatunkowych produktów spożywczych notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie wchodzący w skład międzynarodowego koncernu spożywczego, w związku z dynamicznym rozwojem, obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa lub Gliwice

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będą m. in.:

  • Tworzenie oraz realizacja długofalowej strategii marketingowej oraz PR we współpracy z Zarządem
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy na zewnątrz oraz w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube)
  • Tworzenie oraz nadzór nad stroną internetową
  • Koordynacja i realizacja kampanii marketingowych i sprzedażowych
  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych, katalogów i publikacji, koordynacja przebiegu kampanii informacyjnych
  • Tworzenie i kontrola budżetu marketingowego, raportowanie wyników marketingowych, analiza prowadzonych kampanii, trendów rynkowych, prowadzenie niezbędnych badań i monitoringu konkurencji
  • Organizacja wydarzeń oraz konferencji, szkoleń produktowych, prezentacji
  • Komunikacja z mediami i nadzór nad współpracującymi agencjami
  • Pomoc w poszukiwaniu i przygotowywaniu nowych produktów do wprowadzenia na rynek
  • przygotowywanie wsparcia promocyjnego dla aktualnych i nowo wprowadzanych produktów we współpracy z działami sprzedaży, analiza sprzedaży i efektywności prowadzonych działań
  • współpraca z dostawcami zagranicznymi w zakresie opracowania i realizacji planów marketingowych i sprzedażowych, zarządzanie budżetem marketingowym dla poszczególnych marek

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z obszaru marketingu, ekonomii lub zarządzania
  • przynajmniej 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale marketingu lub trade marketingu/PR w branży FMCG
  • biegła znajomość j. angielskiego
  • znajomość narzędzi i technik marketingowych
  • zdolności analityczne
  • samodzielność w działaniu
  • doskonała organizacja pracy w zespole i komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • samodzielność i odpowiedzialność za podejmowane decyzje

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku i Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

WITAMY W ŚWIECIE <br/>WŁOSKIEJ TRADYCJI KULINARNEJ <br/><br/>Od 1992 ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Internet / e-commerce, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo