Manufacturing Project Leader

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Industrialization Project Leader będzie odpowiadała za koordynowanie projektów firm OEM współpracujących z naszym klientem.

Informacje o kliencie

Firma z branży automotive, której produkty są wykorzystywane niemal przez wszystkie marki samochodowe na świecie szuka osoby na stanowisku Manufacturing Project Leader, który będzie odpowiadał za projekty industrializacji.

Opis stanowiska

  • Industrializacja projektów zleconych przez firmy OEM
  • Koordynowanie działań związanych z procesem produkcyjnym celem osiągnięcia płynnego uruchomienia projektu w ramach założonego harmonogramu klienta
  • Odpowiedzialność za utworzenie głównego planu industrializacji i jego ścisłe monitorowanie
  • Zapewnienie industrializacji niezbędnego sprzętu, zgodnie ze standardami wraz ze ścisłym kontaktem z dostawcami
  • Wspieranie uruchomienia i rozwoju produkcji, zapewniając przestrzeganie kamieni milowych
  • Zarządzanie budżetem inwestycji
  • Przeprowadzenie analizy zdolności produkcyjnych projektu
  • Przeprowadzanie prób produkcyjnych i koordynowanie pracą zespołu projektowego (inżynierowie procesu/produktu/jakości/NPI)

Profil kandydata

  • 2-letnie doświadczenie na stanowiskach związanych z industrializacją/zarządzaniem produktem/projektem/procesem
  • Doświadczenie w branży automotive
  • Interdyscyplinarność, znajomość problemów różnych działów produkcji
  • Komunikatywny poziom języka angielskiego
  • Gotowość do cyklicznych wyjazdów służbowych (głównie Europa Centralna)

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Prywatna opieka zdrowotna dla pracownika oraz rodziny/partnera
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Świadczenia z funduszu socjalnego
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Program sportowy
  • Możliwość posługiwania się na co dzień językami obcymi
  • Szkolenia i możliwości rozwoju
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page