Manufacturing Industrialization Manager (Kórnik)

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

  • Światowy lider branży elektronicznej,
  • Odpowiedzialność za cały obszar Industrializacji (Procesy, PM, Industrial).

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta branży elektronicznej, mających oddziały w 129 krajach na świecie, w związku z rozbudową struktur wewnętrznych, poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Manufacturing Industrialization Manager.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie strategią industrialną w zakładzie (poprawa wydajności, produktywności, wdrażanie nowych technologii itp.),
  • Zarządzanie portfelem projektów prowadzonych w zakładzie (nowe uruchomienia, transfery, modyfikacje),
  • Kierowanie zespołem Kierowników Projektów, Inżynierów Procesu, Inżynierów Industrializacji oraz Specjalistów ds. danych stałych oraz wsparcie w rozwoju podległego zespołu,
  • Ciągłe usprawnianie procesu produkcyjnego zmierzające do obniżenia kosztów produkcji, optymalizacja procesu (stosowanie narzędzi Lean Manufacturing),
  • Współpraca z innymi działami oraz zespołami projektowymi w celu rozwiązywania problemów produkcyjnych oraz jakościowych,
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej/stanowiskowej, przeprowadzanie analiz ryzyka dla procesu.

Profil kandydata

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym (optymalizacja procesu, rozwój technologii, modyfikacje wyrobu),
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem inżynierów,
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w środowisku produkcyjnym,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość procesów industrialnych związanych z montażem manualnym,
  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • Samodzielność w działaniu, zorientowanie na cele.

Oferujemy

  • Pracę w firmie o uznanej i stabilnej marce na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w otwartym i kreatywnym zespole,
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia online i stacjonarne, szkolenia językowe),
  • Szeroki pakiet benefitów (ZFŚS, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, e-booki i audiobooki, eventy firmowe i wiele innych).
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page