Manufacturing Financial Controller (m/f)

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Oferta dla kandydatów/ek chcących kontynuować swoje doświadczenie w kontrolingu związanym z obszarem kosztów firmy produkcyjnej, optymalizacji kapitału obrotowego, tworzenia wycen nowych produktów.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG zlokalizowana w centrum Śląska z bardzo dobrą kondycją finansową, perspektywami dalszych inwestycji w Polsce oraz implementacją grupowego systemu ERP w ciągu 2 lat.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie czasowo i dokładnych raportów ad-hoc oraz wg standardowych używanych w korporacji.
  • Wsparcie dla lokalnych menadżerów dotyczących bieżących operacji, inwestycji kapitałowych, wdrożeń rozwiązań usprawniających oraz osiąganie założonych wskaźników KPI.
  • Monitorowanie i kontrola marż sprzedaży, kosztów produkcyjnych, zobowiązań, stanów magazynowych.
  • Wsparcie w zakresie kontrolingu operacyjnego i produkcyjnego.
  • Tworzenie budżetów i analiza odchyleń prognoz oraz budżetu.

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie kierunek Ekonomia/Finanse/Rachunkowość.
  • Minimum 3 lata doświadczenia w kontrolingu w firmie produkcyjnej.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel i Power Point).
  • Pro aktywna postawa w pozyskiwaniu informacji.
  • Postawa dążąca do kreowania rozwiązań.
  • Analityczny, kreatywny i niestandardowy sposób myślenia.
  • Osoba zmotywowana, na której można polegać z dużymi umiejętnościami organizacji pracy własnej.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje pakiet benefitów.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page