Manager zespołu programistów PHP

Talent Select

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • koordynowanie prac 5-7 os. zespołu w celu zapewnienia ciągłości jego funkcjonowania
  • nadzór nad pracą zespołu w obszarze programowanie, zarządzania infrastrukturą, działem supportu
  • analiza zadań do realizacji, estymacja czasu pracy oraz podział zadań w zespole,
  • optymalizacja i wdrażanie nowych procedur, procesów i standardów w ramach zespołu
  • monitoring i kontrola jakości pracy od strony programistycznej, jakości realizowanych zadań programistycznych
  • monitoring i kontrola pracowników supportu, w zakresie rozwiązywania zgłoszeń
  • udział w wyznaczaniu kierunków rozwoju oprogramowania, dzielenie się dobrymi praktykami
  • efektywne zarządzanie zespołem poprzez m.in.: organizację pracy i nadzór, analizę potrzeb szkoleniowo-rozwojowych, ocenę efektywności pracy, motywowanie oraz udział w innych procesach z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi jak rekrutacja, onboarding etc.
  • rozliczanie czasu pracy, opracowanie sprawozdań na potrzeby Zarządu
  • rozwój działu IT, w tym analiza i formułowanie potrzeb.
  • zapewnienie możliwości sukcesji w prowadzeniu działu - w sytuacjach tego wymagających

Wymagania

Kandydata powinno cechować:

  • Umiejętność zarządzania zespołem 5-7 osób: programiści i analitycy i organizowania jego pracy
  • Nastawienie na realizację celu
  • Umiejętność raportowania do Zarządu
  • Otwartość na pozyskiwanie wiedzy od autora platformy
  • Solidność, rzetelność, uczciwość
  • Analityczne myślenie
  • Asertywność

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego i pomagamy dobierać pracowników ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management, Praca IT - Kontrola jakości