Manager Transportu - Europa

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą (okres próbny -> czas nieokreślony)
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny oraz wsparcie w relokacji
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w dogodnej lokalizacji w Gdańsku
  • Rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu transportem na terenie Europy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność korzystania z nowoczesnych narzędzi do zarządzania transportem
  • Znajomość europejskich przepisów transportowych
  • Znajomość systemu SAP (moduł TM)
  • Doświadczenie w planowaniu operacji transportowych

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Nadzór nad działem transportu
  • Projektowanie, wdrażanie i zarządzanie operacjami transportu
  • Podnoszenie efektywności pracy podległego działu
  • Prowadzenie negocjacji z przewoźnikami
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP i wewnętrznych standardów firmy
  • Monitorowanie wydajności transportu
  • Przygotowywanie raportów

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials