Manager sprzedaży usług IT

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Michael Page jest globalnym liderem w obszarze doradztwa personalnego i rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz średniej i wyższej kadry zarządzającej.

Informacje o kliencie

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży outsourcingu usług IT poszukujemy osoby na stanowisko Managera sprzedaży. Jest to rola samodzielna z dużą możliwością rozwoju w obszarze zarządzania zespołem.

Opis stanowiska

Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:

  • realizacja założeń budżetowych na terenie województwa śląskiego
  • ścisła współpraca z działem delivery, Dyrektorem handlowym oraz BDM
  • prowadzenie aktywnych działań handlowych
  • rozwój portfolio usług strategicznych Klientów firmy

Profil kandydata

Od osób aplikujących na to stanowisko oczekujemy:

  • kilkuletniego doświadczenia w sprzedaży usług dla sektora IT (preferowany body leasing)
  • sukcesy sprzedażowe poparte referencjami
  • proaktywne podejście do rozwoju biznesu
  • umiejętność współpracy z zespołem delivery oraz działem handlowym
  • potencjał do rozwoju w obszarze zarządzania zespołem sprzedażowym

Oferujemy

Nasz Klient oferuje realną możliwość rozwoju w kierunku liderskim, narzędzia pracy oraz możlwość uczestnictwa w ciekawych projektach.

W ceu uzyskania dodatkowych informacji zapraszam do aplikowania oraz bezpośredniego kontaktu telefonicznego pod nr telefonu:+48 663 322 422.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page