Manager sprzedaży outsourcingu pracowniczego

Projektanci Kariery

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie outsourcingu pracowniczego, międzynarodowej rekrutacji oraz wsparcia HR przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dwudziestu lat. Jesteśmy agencją zatrudnienia wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

        MANAGER SPRZEDAŻY OUTSOURCINGU PRACOWNICZEGO

                    Miejsce pracy: centralna i południowa Polska

OFERUJEMY

• wynagrodzenie w formie podstawy + prowizji adekwatnej do efektów pracy

• dużą elastyczność działania

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

• ciekawą i kreatywną pracę z możliwością bezpośredniego wpływu na kierunek rozwoju firmy

• pomoc w relokacji – zapewnienie tymczasowego mieszkania

• indywidualny program szkoleniowy

• pracę w przyjaznej atmosferze w wielokulturowym zespole

• wsparcie współpracowników w adaptacji

• dofinansowanie do ubezpieczenia na życie

• spotkania integracyjne

OBOWIĄZKI

• pozyskiwanie nowych klientów w ramach outsourcingu pracowniczego - realizowanie wskaźników sprzedażowych i założeń budżetowych oraz wspieranie kultury sprzedażowej w zespole

• budżetowych oraz wspieranie kultury sprzedażowej w zespole

• przygotowywanie ofert handlowych

• sprzedaż usług firmy oraz obsługa klientów na przydzielonym terenie

• budowanie trwałych relacji z klientami

• raportowanie o przebiegu procesu rekrutacji poszczególnych klientów oraz badanie satysfakcji klienta

• kształtowania profesjonalnego wizerunku firmy na rynku pracy

• zarządzania przepływem wiedzy w zespole oraz wkładu w wymianę wiedzy w organizacji

• przygotowywania wewnętrznych raportów firmowych oraz zestawień dla klientów

• współpraca z zarządem

WYMAGANIA

• doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej- warunek konieczny

• dodatkowym atutem będzie doświadczenie w outsourcingu pracowniczym na stanowisku przedstawiciela handlowego z osiągnięciami i kontaktami

• umiejętność prowadzenia spotkań biznesowych i prezentacji usług

• wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne

• umiejętność budowania relacji i łatwość nawiązywania kontaktów

• umiejętność organizacji pracy własnej

• determinacja w realizacji celów ilościowych i jakościowych

• obowiązkowość, skuteczność

• dyspozycyjność

• czynne prawo jazdy kat. B

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kandydatom zapewniamy poufność, możliwość kontaktu w dogodnych godzinach, informację zwrotną na temat przebiegu rekrutacji oraz jasny i przejrzysty proces rekrutacji.

Prezentacja firmy

Projektanci Kariery - це холдинг, який працює на території Європи з 2000... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi