Manager sali – praca w Szwecji

In-Serv Team Sp. z o.o.

61-751 Poznań, zagranica

Opis stanowiska pracy

Czy szukasz pracy, która nie tylko przyniesie Ci rozwój zawodowy, ale także pozwoli na odkrywanie nowych możliwości? Czy marzysz o połączeniu codziennej pracy z fascynującymi podróżami po nieznanych miejscach? Jeśli tak, to właśnie trafiłeś we właściwe miejsce. Poszukujemy ambitnego i kreatywnego Managera Sali, gotowego na dołączenie do zespołu! Sprawdź naszą ofertę aby poznać więcej szczegółów!

Podstawowe warunki współpracy:
Termin: 03.06 - 31.08.2024 r.
Stawka: 12-14 €/h na rękę
Lokalizacja: Hudiksvall

Oferujemy:

  • Stawka 12-14€/h na rękę
  • BEZPŁATNE zakwaterowanie
  • BEZPŁATNE ubezpieczenie na terenie Szwecji
  • Zatrudnienie na polskiej umowie + delegacje
  • Stały kontakt z polskim koordynatorem
  • Zagwarantowane wynagrodzenie do 15-ego dnia każdego miesiąca
  • Możliwość zwrotu kosztu pierwszego dojazdu do 200 €
  • Zaliczki przez pierwszy miesiąc współpracy
  • Zdalna i szybka rekrutacja

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:

  • Obsługa gości
  • Kierowanie i nadzorowanie personelu
  • Organizacja sali
  • Zarządzanie zamówieniami (koordynowanie zamówień między kuchnią a obsługą)
  • Zarządzanie fakturowaniem i płatnościami dla gości
  • Promowanie sprzedaży dań i napojów oraz marketing usług restauracyjnych i wydarzeń
  • Przestrzeganie i zapewnianie przestrzegania wszystkich obowiązujących przepisów i regulacji w branży

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Znajomość j. szwedzkiego na poziomie komunikatywnym

Prezentacja firmy

Współpraca z In-Serv Team to przede wszystkim bezpieczeństwo, gwarancja ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
11 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy