Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy aktualnie poszukujemy do pracy kandydata na stanowisko:

Manager Rozwoju Rynku

Lokalizacja: województwo: łódzkie i świętokrzyskie

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie relacji handlowych z aktywnymi klientami, proaktywne poszukiwanie nowych klientów;
  • realizacja założonych planów sprzedażowych spółki na regionie;
  • aktywna sprzedaż produktów firmy poprzez sieć dystrybutorów, hurtowni;
  • analiza rynku pod kątem produktowym, kanałów dystrybucji oraz prowadzonych w regionie inwestycji;
  • współpraca z firmami handlowymi, wykonawczymi i biurami projektowymi;
  • samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych z klientami;
  • monitorowanie rynku pod kątem działań konkurencji

Oczekiwania:

  • znajomość lokalnego rynku branży instalacji sanitarnych wewnętrznych zewnętrznych;
  • doświadczenie we współpracy z hurtowniami instalacyjnymi oraz rynkiem inwestycji (firmy wykonawcze i biura projektowe);
  • wykształcenie minimum średnie - preferowane ukończone studiów kierunkowych;
  • wymierne sukcesy handlowe podczas dotychczasowej pracy zawodowej;
  • łatwość nawiązywania kontaktów;
  • gotowość do wyjazdów poza miejsce zamieszkania;
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu Office (Excel, Word, Power Point)
  • wysokie umiejętności organizacyjne i interpersonalne
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferta:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • atrakcyjny program szkoleń w Polsce jak i w naszej Akademii we Włoszech

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Klient InfoPraca.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka