Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Manager Restauracji

Miejsce pracy: Łodź

Zadania:

  • Wdrożenie i zapewnienie jakości standardów obsługi
  • Odpowiedzialność za dzienne otwarcie restauracji i zgodność ekspozycji zgodnie z wytycznymi
  • Odpowiedzialność za dzienne zamknięcie restauracji
  • Dbanie o poprawną ekspozycję sprzętu
  • Wykonywanie zamówień na materiały i towary
  • Wykonywanie raportów fiskalnych, miesięcznych i dobowych
  • Odpowiedzialność za obieg gotówki (stan, konwoje, rozliczenia, dokumenty kasowe)
  • Budowanie i motywowanie zespołu
  • Generowanie umów, zleceń
  • Tworzenia grafików, zarządzanie zespołem
  • Obsługa administracyjna związana z zamknięciem miesiąca
  • Rejestracja w systemie dokumentów kadrowych, księgowych
  • Realizacja zaleceń audytorów HCCP

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku -  min. 1 rok
  • Aktualna książeczka sanepidowska
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Komunikatywny język angielski - B2
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji
  • Pozytywna energia i chęć do podejmowania nowych wyzwań

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Benefity pozapłacowe
  • Stabilzację zatrudnienia
  • Premię za dobre wyniki w pracy

Numer referencyjny: MR/PS/2017
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.