Opis stanowiska pracy

 Dla Naszego Klienta - właściciela kilku restauracji poszukujemy Managera Restauracji do nowej Restauracji!

Twoje główne zadania będą polegać na:

• Zarządzaniu Zespołem;

• Kontrolowaniu właściwego poziomu zapasów i dbanie o dostępność produktów;

• Dbałość o atmosferę oraz wystrój restauracji;

• Kontakt z dostawcami –m.in. zawieranie umów, logistyka dostaw.

• Ścisłej współpracy z szefem kuchni oraz innymi działami;

• Planowanie i prowadzeniu działań marketingowych

W zamian za Twoją pracę zaoferujemy Ci:

• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie;

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną wybraną przez Ciebie formę współpracy;

• Szansę rozwoju i pracy na odpowiedzialnym stanowisku – oferujemy realny wpływ na funkcjonowanie restauracji;

• Długofalową współpracę w profesjonalnym Zespole.

Wymagania

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata;

• Związanie z branżą gastronomiczną;

• Wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów;

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;

• Samodzielność w działaniu;

• Zorientowanie na zarządzanie personelem ale także na koordynację pracy restauracji.

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia