Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Manager R&D

Lokalizacja: Piła, Złotów, Czaplinek, Szczecinek, Złocieniec, Człuchów

Manager R&D

Miejsce pracy: Piła, Złotów, Czaplinek, Szczecinek, Złocieniec, Człuchów

Naszym klientem jest firma produkcyjna będąca liderem w branży zarządzania energią i energetyki, przemysłu, automatyki oraz budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego. Do jednego z jej zakładów produkcyjnych, który zajmuje się obszarem rozdziału energii średniego i niskiego napięcia, szukamy kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie zespołem Inżynierów.
  • Analiza dostępnych rozwiązań technologicznych.
  • Identyfikacja problemów technicznych, podejmowanie kroków w celu ich rozwiązania oraz wspieranie zespołu.
  • Współpraca z innymi działami zarówno w macierzystym zakładzie jak i pozostałymi oddziałami na świecie.
  • Inicjowanie i realizacja zmian konstrukcyjnych zgodnie ze strategią departamentu.

OCZEKIWANIA:

  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu produktów (plastik, metal).
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem oraz projektami.
  • Kreatywność, profesjonalizm, umiejętność analitycznego myślenia.
  • Mile widziana znajomość znajomość technologii wtrysku i tłocznictwa metali.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Pracę w bardzo dużej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego (praca z innymi oddziałami firmy + szkolenia).
  • Możliwość realnego wpływu na kreowanie zarządzanego działu.
  • Pakiet benefitów, m.in., ubezpieczenie zdrowotne, kartę MultiSport, pakiet relokacyjny i inne.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
  • Wsparcie w okresie adaptacji oraz szkolenie wprowadzające.
Devire Devire Devire Devire