Manager Produkcji - rekrutacja online

HRK S.A.

wielkopolskie, wielkopolskie

HRK S.A.

HRK S.A. dla swojego Klienta, znanej firmy z branży technicznej, poszukuje osoby na stanowisko:

Manager ProdukcjiMiejsce pracy: wielkopolskie

Zadania:

  • zarządzanie operacyjne
  • realizacja planów produkcyjnych oraz celów w zakresie wydajności, jakości i terminowości
  • koordynowanie pracy podległego zespołu (około 100 osób)
  • monitorowanie procesów produkcyjnych oraz nadzór nad ich realizacją
  • kontrola efektywności użytkowania zasobów technicznych i materiałowych
  • spotkania handlowe, prezentacje, szkolenia produktowe
  • raportowanie bezpośrednio do Zarządu

Wymagania:

  • minimum kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem w firmie produkcyjnej
  • doświadczenie w firmie o produkcji niskoseryjnej
  • doświadczenie w pracy projektowej
  • asertywność, rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność
  • język angielski na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (w zależności od preferencji)
  • mieszkanie służbowe dla osób spoza lokalizacji firmy
  • dużą samodzielność i realny wpływ na wygląd biznesu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.