Manager Operacyjny

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem i wejście na rynki zagraniczne firma poszukuje Managera Operacyjnego

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna dostarczająca swoim Klientów (branże FMCG, chemiczne) najwyższej jakości produkty.

Firma zdecydowała się otworzyć w Polsce spółkę handlową i w związku z ta decyzją poszukuję Managera Operacyjnego polskiej jednostki.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie dopowiadać za:

  • Zapewnienie działań firmy w zakresie obiegu dokumentów;
  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji rozliczeń bezgotówkowych i gotówkowych w transakcjach eksportowo-importowych;
  • Współdziałanie z polskimi instytucjami (celnymi, weterynaryjnymi, prawniczymi, księgowymi itp.);
  • Interakcję z przewoźnikami, spedytorami (przesyłanie dokumentów, próbek, ładunków);
  • Współdziałanie z jednostkami strukturalnymi firmy za granicą (m.in. Ukraina);
  • Księgowość, konsolidację i kontrolę dokumentów;
  • Wykonywanie bieżących zadań i poleceń Zarządu.

Profil kandydata

  • Doświadczenie w handlu hurtowym B2B w Polsce/Europie;
  • Doświadczenie w zarządzaniu dokumentami w firmie;
  • Znajomość przepisów i procedur w zakresie zagranicznej działalności gospodarczej w Polsce/Europie;
  • Znajomość podstaw ustawodawstwa podatkowego;
  • Znajomość języka angielskiego (minimum B2);
  • Dobra znajomość Excela, Worda, PowerPointa;
  • Doświadczenie pracy z systemami ERP (idealnie 1C);
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Wielozadaniowość, uważność, sumienność.

Oferujemy

  • Możliwość dołączenia do nowego oddziału spółki;
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • Przyjazna atmosfera;
  • Możliwość dalszego rozwoju i szkoleń.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page