Manager Operacyjny (ds. współpracy z Ukrainą)

Beetsma Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie i nadzorowanie procesu związanego z zatrudnieniem pracowników z Ukrainy (nadzór nad dokumentacją, pomoc w zakwaterowywaniu, organizacja transportu, itd.)
  • Zarządzanie projektami rekrutacyjnymi oraz bieżące wsparcie konsultantów,
  • Aktywne poszukiwania możliwości rozwoju biznesu, pozyskiwanie nowych Klientów i utrzymywanie partnerskich relacji z obecnymi,
  • Prowadzenie działań marketingowych: rekrutacje terenowe, współpraca z mediami i instytucjami wspierającymi.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w agencji pracy tymczasowej na stanowisku związanym z realizacją usług,
  • Doświadczenie w realizacji procesu zatrudniania pracowników z rynku wschodniego,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum dobrym,
  • Znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego mile widziana,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferta:

  • Pełną wyzwań, samodzielną pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów i aktywny udział w rozwoju firmy,
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, bilety do kina, teatru itp.),
  • Samochód służbowy, komputer, telefon.

Prezentacja firmy

Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest częścią międzynarodowego holdingu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Kadra zarządzająca