Michael Page Michael Page

Manager oddziału

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy Generalnego Wykonawstwa specjalizującego się w obiektach infrastrukturalnych poszukujemy osoby na stanowisko Managera Oddziału

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy Generalny Wykonawca infrastrukturalnych

Opis stanowiska

  • Zarządzanie Oddziałem budownictwa drogowego na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego
  • Zarządzanie zespołem pracowników realizujących zadania z zakresu budownictwa drogowego z powyższego obszaru
    Przygotowanie oraz nadzór nad realizacją budżetów
  • Czynny udział w pozyskiwaniu kontraktów, w tym w przygotowaniu ofert, negocjacjach i zawieraniu umów
  • Realizacja kontraktów budowlanych zgodnie z założeniami - odpowiedzialność za terminowość, finanse i jakość
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i Bezpieczeństwa Przeciwpożarowego

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość procesów w obszarze budownictwa drogowego
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu umów w sektorze publicznym i prywatnym
  • Znajomość lokalnego rynku w obszarze budownictwa drogowego
  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników
  • Znajomość języka angielskiego oraz programów Ms Excel, AutoCad, Ms Project
  • Mobilność w granicach województwa oraz prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia budowlane

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Samochód służbowy
  • Motywacyjny system premiowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Częściowo sponsorowane ubezpieczenie grupowe dla Pracownika
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Toruń
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page