Manager IT / Kierownik Działu Wdrożeń

Deventon

Sosowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Deventon jest podmiotem należącym do międzynarodowego holdingu, wyspecjalizowanego w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, globalnym zasobom wiedzy oraz innowacyjnym metodom selekcji tysiące osób zmieniło pracę na lepszą. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie.

Rekrutację przeprowadzamy dla naszego klienta. Firmy zajmujującej się kompleksową obsługą nieruchomości. Świadczącej usługi z zakresu utrzymania czystości na terenie i wokół budynków, ochrony mienia, technicznymi systemami zabezpieczeń.

Klient oferuje

  • wynagrodzenie 15000 – 17000 PLN brutto / miesiąc
  • komfortowe środowisko pracy
  • pracę w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia umożliwiające zdobycie bądź poszerzanie umiejętności
  • ubezpieczenie grupowe
  • opiekę medyczna – Luxmed
  • szkolenia

Wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia w zarządzaniu wdrożeniami systemów IT w przedsiębiorstwach
  • doświadczenie we współpracy z menedżerami różnych funkcji biznesowych (dział handlowy, księgowość, kadry itp.)
  • znajomość zarządzania technicznego, analizy informacji oraz systemów IT
  • umiejętność wprowadzania nowych technologii w organizacji
  • zdolności przywódcze w zakresie wizji, strategii i wprowadzania zmian w obszarze IT w firmie
  • j.angielski– poziom w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy

  • zarządzanie procesami związanych z rozwojem, wdrożeniami i administrowaniem  systemami IT używanymi w firmie, ze szczególnym uwzględnieniem wdrożenia systemu elektronicznego obiegu dokumentów
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi, w szczególności z firmami dostarczającymi rozwiązania informatyczne
  • ścisły kontakt z innymi działami oraz zarządem w zakresie prowadzonych projektów
  • analiza potrzeb użytkowników pod kątem usprawnienia pracy z systemami na których pracują
  • tworzenie wizji rozwoju firmy w obszarze IT
  • kierowanie zespołem działu IT
  • analiza potrzeb firmy w obszarze IT i opracowanie strategii rozwoju systemów IT
  • wypracowanie jasnych zasad z dostawcami zewnętrznymi
  • zbudowanie katalogu usług wewnętrznych IT dla firmy wraz z zasadami realizacji usług / zgłoszeń.
  • diagnoza przydatności aktualnie posiadanego systemu ERP i ewentualne dalsze kroki w razie uznania systemu za „niewydolny”

Prezentacja firmy

Fascynuje nas świat nowych technologii, dlatego świadczymy usługi rekrut... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
150 000PLN - 170 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management