Manager Gastronomii

Talent Select

Mysłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Nowopowstający lokal poszukuje doświadczonego managera gastronomii, który zajmie się kierowaniem własnym punktem gastronomicznym z ofertą śniadaniową, z własnym wypiekiem pizzy, wyrobów piekarniczych oraz napojów bezalkoholowych/alkoholowych.

Manager gastronomii
Miejsce pracy: Mysłowice

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie oraz możliwość udziału w programie motywacyjnym.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń.
  • Pracę w zespole ludzi z pasją do gastronomii.
  • Dodatki i premie.
  • Min. 1-miesięczny okres wdrożenia do obowiązków.

Wymagania

Oczekujemy od kandydatów:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w gastronomii.
  • Umiejętności zarządzania zespołem, w tym planowanie i organizacja pracy pracowników, motywowanie do pracy oraz przeprowadzanie szkoleń.
  • Dbałość o jakość obsługi klientów, zorientowanie na potrzeby klientów oraz umiejętności rozwiązywania problemów z nimi związanych.
  • Wiedzę na temat zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów sanitarnych.
  • Umiejętności zarządzania finansami, w tym umiejętność planowania budżetu, kontrolowania kosztów oraz analizowania wyników finansowych.
  • Doświadczenie w tworzeniu grafików zgodnie z wymogami kodeksu pracy.
  • Umiejętność budowania zespołu oraz rekrutacji personelu - od kilku do kilkunastu osób rocznie.

Mile widziana znajomości technologii produkcji pizzy, wypieków.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i zarządzać własnym punktem gastronomicznym z wypiekami na miejscu, prześlij swoje CV.

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego i pomagamy dobierać pracowników ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
6 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia za podniesiony obrót
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Obsługa klienta, Praca Franczyza / Własny biznes