Manager Działu Spedycji Krajowej

LTP Logistyka, Transport, Palety

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma logistyczna LTP poszukuje do swojego biura w Zabrzu kandydata na stanowisko:

MANAGER DZIAŁU SPEDYCJI KRAJOWEJ

Głównym zadaniem będzie prowadzenie oddziału transportu krajowego firmy.

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

- organizowanie transportów krajowych,

- monitorowanie i kontrola realizacji zleceń,

- nadzór nad realizacją budżetu, raportowanie, wdrażanie i nadzór nad realizowanymi projektami,

- pozyskiwanie nowych klientów dla firmy,

- ustalanie warunków współpracy oraz negocjowanie stawek transportowych,

- budowanie i utrzymywanie relacji z klientami kluczowymi,

- koordynowanie pracy zespołem spedytorów.

Od kandydata oczekujemy:

- minimum 5 letniego stażu pracy w branży TSL (preferowane doświadczenie w transporcie krajowym) , w tym doświadczenia na stanowisku managerskim,

- wykształcenia wyższego,

- zaangażowania, samodzielności,

- dobrej znajomości rynku przewoźników i klientów,

- umiejętności planowania i szybkiego podejmowania decyzji,

- umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu oraz delegowania i rozliczania zadań,

- zdolności przywódczych, interpersonalnych i negocjacyjnych.

Oferujemy:

- pracę w firmie o wysokich standardach,

- atrakcyjne warunki finansowe,

- pracę w młodym i ambitnym zespole,

- niezbędne narzędzia pracy,

- możliwość współtworzenia dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa.

Prezentacja firmy

Firma branży logistycznej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Kadra zarządzająca, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców