Manager Działu Fotowoltaiki - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, czołowego producenta pokryć dachowych, poszukujemy kandydata na stanowisko Managera Działu Fotowoltaiki. Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za budowanie i rozowój Działu PV od podstaw.

Manager Działu FotowoltaikiMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • budowanie oraz zarządzanie nowo powstającym działem w firmie;
  • opracowanie i wdrażanie strategii funkcjonowania działu;
  • przygotowywanie i wdrożenie strategii sprzedaży;
  • rekrutacja pracowników;
  • koordynacja i nadzór nad współpracą z zewnętrznymi usługodawcami i podwykonawcami;
  • nadzór nad realizacją planów oraz otoczeniem prawnym;
  • współpraca z pozostałymi działami firmy;
  • raportowanie wyników;

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu niezależnym działem w firmie w branży OZE;
  • bardzo dobra i aktualizowana na bieżąco znajomość regulacji prawnych obowiązujących w branży OZE;
  • doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii sprzedaży;
  • doświadczenie w budowaniu i efektywnym zarządzaniu zespołem pracowników;
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz przywódcze;
  • silna orientacja na realizację celów;
  • wysokie kompetencje negocjacyjne;
  • znajomość j. angielskiego umożliwiajaca swobodną komunikację będzie atutem.

Oferujemy:

  • samodzielne, decyzyjne stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub własną działalność gospodarczą;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • benefity pozapłacowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.