Manager ds. Wynagrodzeń (branża produkcyjna)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej za nadzorowanie strategii wynagrodzeń w międzynarodowej firmie, posiadającej kilka zakładów produkcyjnych w Polsce. Stanowisko będzie ulokowane w strukturach globalnych, ale jego celem będzie koordynacja tematów w obszarze wynagrodzeń w Polsce.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest renomowana, międzynarodowa firma produkcyjna o kapitale zachodnim, będąca liderem w swojej branży.

Opis stanowiska

  • Przygotowanie i realizacja strategi wynagrodzeń dla kilku zakładów produkcyjnych,
  • Udział we wdrażaniu globalnych projektów dotyczących obszaru wynagrodzeń, zgodnie z polityką firmy,
  • Monitorowanie trendów rynkowych
  • Działania jako partner biznesowy w obszarze wynagrodzeń
  • Współpraca z międzynarodowymi zespołami
  • Współpraca z kadrą managerską

Profil kandydata

  • Min. 5 lat doświadczenia w obszarze Total Rewards/ Compensation & Benefits (mile widziane w środowisku produkcyjnym lub w międzynarodowej firmie)
  • Wykształcenie wyższe w obszarze HR
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Umiejętności liderskie, w tym wywierania wpływu
  • Mile widziane doświadczenie w firmie, w której obecne są związki zawodowe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę
  • Praca w międzynarodowym środowisku, w tym udział w międzynarodowych projektach
  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji oraz uczestnictwa w szkoleniach
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Prywatny Program Emerytalny
  • Dodatki świąteczne i wakacyjne
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page