Manager ds. Transportu - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki z branży TSL, rekrutujemy na stanowisko:

Manager ds. TransportuMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Zarządzanie transportem drogowym i kolejowym samochodów z fabryk w Europie;
  • Budowa zespołu dystrybutorów i zarządzanie nim;
  • Współpraca z dostawcami i klientami w Polsce i za granicą;
  • Optymalizacja procesów transportu.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem w dziale obsługi klienta w środowisku transportowo-logistycznym;
  • Doświadczenia w obsłudze klinetów międzynarodowych oraz krajowych;
  • Mile widziane będzie doświadczenie w dziale logistyki i/lub zarządzania łancuchem dostaw, i/lub biurze obsługi dostaw;
  • Obycie z biurowymi narzędziami pracy oraz systemami IT;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum C1).

Oferujemy:

  • Możliwość czynnego tworzenia struktur nowo powstałej spółki-córki międzynarodowej firmy świadczacej usługi z zakresu kompleksowej obsługi logistycznej 4PL;
  • Otoczenie wysoce wykwalifikowanych ekspertów;
  • Międzynarodowe środowisko pracy;
  • Obsługa renomowanego Klienta;
  • Atrakcyjny system premiowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.