Manager ds. strategicznych zakupów (sektor OZE)

Michael Page

Białystok, podlaskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta - Inwestora branży OZE poszukujemy osoby na stanowisko Managera ds strategicznych zakupów.

Informacje o kliencie

Inwestor branży OZE dewelopujący oraz realizujący inwestycje wielkoskalowych projektów fotowoltaicznych i wiatrowych.

Opis stanowiska

  • Organizacja i zarzadzanie łańcuchem dostaw kluczowych komponentów.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z zagranicznymi dostawcami.
  • Negocjowanie warunków handlowych i umów oraz rozwijanie portfolio dostawców.
  • Stałe monitorowanie rynku pod kątem oceny konkurencyjności stosowanych rozwiązań.
  • Analiza światowego rynku technologii energii odnawialnych i dobór odpowiednich produktów

Profil kandydata

  • Wymagane doświadczenie w zakupach (min. 3 lata).
  • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne.
  • Znajomość języka angielskiego na bardzo wysokim poziomie, pozwalającą na swobodną komunikację ustną i pisemną z zagranicznymi klientami.
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesu zakupów produktów/technologii z rynków azjatyckich i innych.
  • Wykształcenie wyższe na kierunku energetyka, logistyka.
  • Duża samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość podstawowych programów biurowych (m.in. Word, Excel).
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Udział w ambitnych projektach.
  • Rozwój zawodowy w Spółce o stabilnej pozycji na rynku.
  • Odpowiedzialne stanowisko, realny wpływ na podejmowane decyzje.
  • Premie oraz pakiet benefitów pozapłacowych.
  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Białystok
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page