Manager ds. sprzedaży

Charlie works Sp. z o.o.

Wieluń, łódzkie

Charlie works Sp. z o.o. Charlie works Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Wieluń

Praca w miejscowości: Kluczbork

Zadania:

• pozyskiwanie nowych Klientów zgodnie z ofertą firmy

• negocjowanie warunków handlowych, opracowywanie ofert handlowych

• analiza rynku i potrzeb Klientów

• współpraca z Klientami firmy oraz negocjowanie warunków zawierania umów z nowymi Klientami

• realizacja celów sprzedaży w firmie na terenie całego kraju

Oczekujemy:

• wykształcenia wyższego

• min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży

• doświadczenie w nawiązywaniu relacji i kontaktów biznesowych

• udokumentowane sukcesy sprzedażowe

• umiejętność prognozowania, budżetowania i wykorzystania marketingu jako narzędzia wsparcia sprzedaży

• znajomość języka angielskiego

• znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

• czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• umowę o pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie

• niezbędne narzędzia pracy

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Dane kandydatów są zbierane wyłącznie dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji.

Aplikacje mozna składać przez portal lub wysyłając  z dopiskiem Manager na praca("at")charlieworks.eu

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Charlie works Sp. z o.o. ul. Podwale 8/1, 46-200 KLUCZBORK.

Charlie works Sp. z o.o. ( nr rej 23705)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.