Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/12/2018.

Manager ds. Sprzedaży Usług HR / Key Account Manager

Poznań, wielkopolskie

FallWork Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej FALLWORK SP. Z O.O. (wpis do rej. nr 6231)współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.

Główne atuty spółki to wieloletnie doświadczenie, jak i zespół najlepszych specjalistów, którzy doskonale znają realia współczesnego rynku pracy i wiedzą jak stworzyć pakiet rozwiązań perfekcyjnie dopasowanych do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Jedną z głównych zasad, którą się kieruje nasza spółka jest OTWARTOŚĆ na nowe wyzwania i nowe szanse, w tym nowy sposób patrzenia na SPRZEDAŻ i POZYSKIWANIE KLIENTÓW, więc jeśli: :

  • SPRZEDAŻ TO TWOJA PASJA,
  • LUBISZ I POTRAFISZ TO ROBIĆ,
  • KONTAKT Z KLIENTEM TO DLA CIEBIE PRZYJEMNOŚĆ,
  • POZYSKIWANIE KLIENTÓW TO MOTOR TWOICH CODZIENNYCH DZIAŁAŃ,

ZAPRASZAMY DO NASZEGO ZESPOŁU !!!

W związku z dynamicznym rozwojem, do centrali naszej spółki, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy : Poznań

JAKI PODSTAWOWY ZAKRES ZADAŃ?

  • pozyskiwanie nowych Klientów z obszaru średnich i dużych przedsiębiorstw oraz przedsiębiorstw korporacyjnych;
  • budowanie długofalowej relacji z Klientem.

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę w ciekawej i przyszłościowej branży;
  • rozwój w firmie o stabilnej, wieloletniej i ugruntowanej pozycji na rynku usług personalnych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, które będzie docenieniem Twojej postawy, doświadczenia i aktualnych umiejętności sprzedażowych;
  • motywacyjny system wynagradzania - podstawa oraz system premiowy;
  • pakiet socjalny: karta medyczna, prywatne ubezpieczenie, karta sportowa;
  • pracę w centrum miasta;

ORAZ

  • samochód służbowy;
  • system szkoleń sprzedażowych, grupowych i indywidualnych, wspierających Twoje codzienne działania związane ze sprzedażą.

Wymagania

KOGO POSZUKUJEMY?

Osób:

  • doświadczonych w pozyskiwaniu Klientów z obszaru średnich i dużych przedsiębiorstw oraz przedsiębiorstw korporacyjnych;
  • doświadczonych w sektorze sprzedaży usług;
  • dla których “zimny” telefon to jedno z efektywnych narzędzi sprzedaży;
  • kreatywnych i samodzielnych;
  • skupionych w pracy na osiąganiu pozytywnych rezultatów i sukcesu sprzedażowego;
  • z wyższym wykształceniem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu

LIDER W SEKTORZE USŁUG PERSONALNYCH W POLSCE.

www.FallWork.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez FallWork Sp zo.o. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest FallWork Sp zo.o. z siedzibą w Poznaniu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy która posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji... Zatrudnienia pod nr.6231 , pomagamy znaleźć wymarzoną pracę lub personel o odpowiednich kwalifikacjach. Nasze powstanie jest ściśle powiązane z dużym zapotrzebowaniem na wysokiej jakości usługi.

Zajmujemy się wyszukiwaniem oraz selekcją kadry pracowniczej na każdym szczeblu, bezpośrednim wyszukiwaniem na stanowiska kierownicze.

Zadaniem naszej firmy jest współuczestniczenie w budowaniu sukcesu firm naszych klientów poprzez fachową obsługę. Pośredniczymy pomiędzy pracodawcami a kandydatami poszukującymi pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
8.000,00 zł - 13.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Top management