Manager ds. Rozwoju Sprzedaży (automotive) - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, czołowego producenta stali ocynkowanej, poszukujemy doświadczonego Handlowca, który będzie odpowiedzialny za rozwój sprzedaży produktów firmy wśród klientów z sektora motoryzacyjnego. Praca na terenie Polski i zagranicą (rynki europejskie).

Manager ds. Rozwoju Sprzedaży (automotive)Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Budowanie i rozwój współpracy z potencjalnymi klientami firmy z sektora motoryzacyjnego, zarówno w kraju oraz zagranicą;
  • Organizowanie i prowadzenie prezentacji handlowych w celu budowania marki firmy;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych;
  • Uczestnictwo w targach i konferencjach branżowych;
  • Realizacja założeń strategii sprzedaży;
  • Realizacja celów sprzedażowych;
  • Analiza rynku pod kątem nowych trendów i produktów;
  • Gotowość do częstych podróży służbowych.

Wymagania:

  • Co najmniej 5 lata doświadczenia w aktywnej sprzedaży do branży motoryzacyjnej;
  • Ukończone studia wyższe ekonomiczne lub techniczne;
  • Doskonała orientacja w branży motoryzacyjnej (producenci OE);
  • Umiejętność prowadzenia spotkań biznesowych i negocjacji;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Zorientowanie na klienta i przyjazne zachowanie, a także wysokie umiejętności komunikacyjne oraz pracy zespołowej;
  • Swoboda i pewność w korzystaniu z pakietu Microsoft Office;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży;
  • Odpowiedzialność za rozwój nowej linii biznesowej;
  • Zróżnicowane i odpowiedzialne zadania, decyzyjność;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie nie (podstawa+prowizja);
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.