Manager ds. rozwoju sieci sklepów

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Toruń, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Toruń, Bydgoszcz

Miejsce pracy: Toruń

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Szereg możliwości rozwojowych
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie na tożsamym stanowisku - min. 3 lata
  • Zorientowanie na obecne trendy marketingowe
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość metod sprzedażowych
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Umiejętność planowania pracy
  • Proaktywne podejście do rozwoju sieci sklepów

Zadania:

  • Realizacja strategii sprzedażowej firmy poprzez maksymalizację wyników w sklepach firmowych
  • Kreowanie oraz wdrażanie usprawnień w zakresie zarządzania sprzedażą w sieci sklepów
  • Budowa i bieżące zarządzanie zespołem pracowników w pięciu sklepach firmowych na terenie Torunia
  • Visual Merchandising - monitorowanie wystroju w sklepach firmowych według ustalonych procedur dotyczących eksponowania towarów
  • Realizacja działań marketingowych w kontekście promocji oraz tworzenia konceptu i wartości dodanej
  • Systematyczna kontrola działalności sklepów - tworzenie analiz oraz raportów realizowanych wyników
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z pracą sklepów oraz harmonogramów dostaw

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy