Manager ds rozwoju - Outsourcing IT / Account Manager

ABC Komputery Meskomp

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • aktywne pozyskiwanie i obsługę Klientów
  • rozpoznawanie i definiowanie potrzeb Klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań IT
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie rozmów handlowych
  • tworzenie i realizację strategii rozwoju współpracy
  • negocjowanie warunków współpracy oraz utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • kreowanie i realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • monitorowanie i analizowanie danych rynkowych dotyczących segmentu klientów oraz działań konkurencji

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług B2B / branża IT
  • samodzielność w prowadzeniu procesu handlowego i znajomość technik sprzedaży
  • conajmniej dwuletnie doświadczenie w sprzedaży usług i rozwiązań IT
  • otwartość, komunikatywność i łatwość w nawiązywania kontaktów i relacji biznesowych
  • kreatywność i dynamizm w działaniu, wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku z 18 letnią tradycją. <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uzależnione od wyników pracy
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta