Manager ds. Planowania Produkcji - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, działającej w obszarze produkcji maszyn i urządzeń dla przemysłu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Manager ds. Planowania ProdukcjiMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Współpraca ze wszystkim zakładami firmy w zakresie realizacji planów produkcyjnych;
  • Zarządzanie zespołem, jego rozwój i motywację do działania;
  • Odpowiedzialność za operacyjny obszar działalności przedsiębiorstwa i realizację budżetu;
  • Koordynowanie zapotrzebowania od Klientów i akceptacja planów produkcyjnych;
  • Współpraca z innymi działami, w celu wdrażania nowych rozwiązań optymalizacji planowania produkcji, wykorzystania zasobów ludzkich i linii produkcyjnych;
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz i budowanie jej pozytywnego wizerunku;
  • Uczestnictwo w reorganizacji przedsiębiorstwa w obszarze planowania;

Wymagania:

  • Min. 5 -10 lat doświadczenia w obszarze planowania produkcji;
  • Wykształcenie wyższe, np. techniczne, ekonomiczne lub logistyczne (mile widziane);
  • Predyspozycje do bycia liderem zespołu - umiejętności managerskie;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – min. poziom B2;
  • Kompetencje analityczne, planowania i szybkiego podejmowania kluczowych decyzji;
  • Znajomość systemów ERP (atutem będzie SAP) w zakresie zarządzania zamówieniami, prognozowania i planowania produkcji;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności Excel i PowerPoint;
  • Prawo jazdy kat. B;

Pracodawca oferuje:

  • Stabilną współpracę w międzynarodowej firmie;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Samodzielne stanowisko pracy oraz podległy zespół;
  • Realny udział na reorganizacji firmy i udział w ciekawych projektach;
  • Szkolenie wdrożeniowe i rozwojowe;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pakiet benefitów zgodny ze standardami firmy;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.