Manager ds. Ofertowania - branża OZE

Michael Page

Białystok, podlaskie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonej osoby w branży budowlanej i działach ofertowych!

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest organizacja działająca w zakresie projektowania, budowania, integracji i uruchamiania obiektów energetycznych oraz przemysłowych.

Opis stanowiska

  • Nadzór i koordynacja procesu ofertowego
  • Wykonywanie kosztorysów i obmiarów
  • Szczegółowa analiza dokumentacji technicznej i formalno-prawnej
  • Optymalizacja rozwiązań technicznych
  • Analiza i ocena ryzyk technicznych oraz cenowych
  • Pozyskiwanie ofert dostawców i podwykonawczych oraz ich weryfikacja
  • Nadzór nad jakością pracy podległego zespołu
  • Monitorowanie aktualnych cen dostaw i usług na rynku budowlanym
  • Budowanie relacji z Inwestorami, Podwykonawcami i Dostawcami
  • Udział w wizjach lokalnych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Znajomość prawa budowlanego
  • Samodzielność w sporządzaniu kompleksowych ofert
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość podstawowych programów biurowych (m.in. Word, Excel)
  • Podstawowa znajomość programów CAD
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, odpowiedzialność i dokładność
  • Mile widziana znajomość specyfiki branży OZE

Oferujemy

  • Forma zatrudnienia - umowa B2B/UoP
  • System premiowy
  • Komputer służbowy
  • Telefon służbowy
  • Multisport
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Białystok
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page