Manager ds. kontaktu z Klientem / sprzedaż stron internetowych

Studio Reklamy Samatix

Gliwice, śląskie

Studio Reklamy Samatix Opis firmy:

Nasza firma to fabryka kreatywnych stron internetowych, tworzonych w oparciu o indywidualne projekty graficzne, przy wykorzystaniu najnowszych i skutecznych technologii.

Portale różnego typu, sklepy internetowe oraz strony firmowo - wizerunkowe to projekty, które dostarczamy z pasją naszym Klientom od 2012 roku.

Gliwice

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracownika do pracy w naszym biurze w Gliwicach.

(Istenieje także możliwość pracy zdalenj z domu dla osób z województwa Śląskiego lub Opolskiego - koniecznośc dojazdów na szkolenia, spotkania itd. do Gliwic kilka / kilkanaście razy w roku.)

Menadżer sprzedaży stron internetowych oraz Twoim ogromnym atutem będzie, jeśli potrafisz wykonywać strony na Wordpressie oraz / lub na Prestashop.

Na wstępie, zaznaczamy, że nie chodzi o wydzwanianie do każdego z naszą ofertą - to nie call center.

Twoim głównym zadaniem będzie przekonanie Klienta do skorzystania z naszej oferty. Dostarczamy Ci na bieżąco kontakty do naszych Klientów, którzy są już zainteresowani realizacją strony internetowej, którzy sami wyrazili zainteresowanie i poprosili nas o wycenę a teraz stanęli przed wyborem jej wykonawcy - do Ciebie należeć będzie przekonanie Klienta do współpracy z nami.

Oczywiście poza bazą naszych kontaktów, możesz także wykazać się swoją kreatywnością w poszukiwaniu nowych Klientów spoza naszej bazy - będziemy wspierać każdy Twój pomysł i pomagać Ci w jego realizacji.

Zakresem Twoich obowiązków będzie kontakt telefoniczny z Klientem w celu przeprowadzenia negocjacji, ustalenia szczegółów jego potrzeb, a następnie przedstawienie naszej oferty, którą dla Ciebie przygotuje nasz dział wykonawczy i zamknięcie sprzedaży.

Przedmiotem sprzedaży będą portale internetowe, sklepy internetowe oraz strony wizerunkowe dla firm.

Twoim ogromnym atutem (także w wynagrodzeniu) będzie umiejętność i znajomość tworzenia stron na Wrordpressie oraz / lub Prestashop. W takim przypadku, do Twoich obowiązków będzie także należało kodowanie prostych stron wizerunkowych oraz / lub kodowanie sklepów internetowych.

Wymagania:

Jako sprzedawca musisz być osobą mocno ukierunkowaną na cele, posiadać bardzo wysoki poziom kultury oraz pewności siebie, wyjątkowe zdolności negocjacyjne, umiejętność prowadzenia komunikacji na wysokim poziomie z kluczowym Klientem i przynajmniej podstawową wiedzę z zakresu branży tworzenia stron internetowych.

Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i prowadzenia w logiczny sposób dokumentacji przeprowadzanych rozmów także będzie Ci niezbędna aby osiągnąć odpowiednie wyniki.

Idealnie jeżeli znasz Wordpress lub / i Prestashop

Oferujemy:

Oferujemy Ci pracę w stabilnej firmie, szkolenia, dodatki, premię i pełne wsparcie Twoich pomysłów.

Dostarczamy na bieżąco wielu Klientów z którymi będziesz prowadzić negocjacje handlowe celem przekonania ich do współpracy - są to osoby, które zgłosiły się samodzielnie w poszukiwaniu takiej firmy jak nasza.

Dostarczamy niezbędne narzędzia pracy.

W przypadku znajomości PrestaShop / Wordpress, dajemy Ci możliwość pracy przy kreatywnych projektach stron internetowych

Premie, dodatki, szkolenia, niezbędne narzędzia pracy, 7 godzinny tryb pracy (pełny etat), umowa o pracę